Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Axa Bank Europe

Axa Bank Axa Bank Europe zahájila svoju činnosť v SR v roku 1998, ako pobočka banky, ktorá sídli v Belgicku. Axa Bank patrí medzi 50. najbezpečnejších na svete, čo je pre jej klientov určite príjemná informácie. V roku 2008 získala druhé miesto v ocenení Najdynamickejšia poisťovňa roka. Axa Bank Europe ponúka svoje služby pre širokú vrstvu obyvateľstva. Ponúka bankové aj poisťovacie produkty. Občania starší ako 18 rokov si u Axa Bank môžu založiť sporiaci účet. Výhody tohto účtu sú nulové poplatky za zrútenie a vedenie účtu alebo založení bez nutnosti vkladu. Ak zháňate skôr krátkodobú formu úverov, môžete si v tejto banke zriadiť debetnú platobnú kartu VISA electron , ktorú môžete používať ako v ČR tak vo svete. Viac produktov však AXA Bank Europe ponúka v poisťovacej divízii. Ak hľadáte vhodné poistenie pre vaše vozidlo, môžete si tu vybrať medzi havarijným poistením a povinným ručením. K týmto poistením si môžete ešte zariadiť pripoistenia, napríklad úrazové.

Ak sa chystáte vycestovať , je pre vás vhodné cestovné poistenie, ktoré si môžete dojednať online. Axa ponúka niekoľko balíčkov cestovné poistenie podľa toho kam a na ako dlho sa chystáte vycestovať.

Ďalšie ponúk poistenie sú poistení bývanie, penzijné pripoistenie a životné poistenie. Ak sa skôr zaujímate o zhodnotenie svojich financií, môžete využiť ponuky podielových fondov.

Zkuste další článek, třeba Banky porovnanie, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Banky v Brne.


Novinky z celého internetu