Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Axa Bank sporiaci účet

Axa Bank sporiaci účet Axa Bank Europe je spoločnos t, ktorá sa v Českej republike objavil v roku 1998 a od tej doby si zaistila silnú pozíciu a to nielen svojimi službami poisťovacími (ocenená na druhom mieste ako Najdynamickejšia poisťovňa roka 2008 ) ale aj ponukou investícií a sporenia.

Klienti Axa banky môžu využiť jej sporiaceho účtu, ktorý ponúka zhodnotenie úroky 2% pa, ktoré sa počíta do zostatku 1 000 000 Sk. Ak je zostatok vyšší ako uvedená suma, počíta sa úrok 0,5% pa Založenie účtu je ľahké môžete si ho založiť jednak online a jednak pri osobnej schôdzke ak ste občanom SR alebo máte povolenie na trvalý pobyt . K založeniu sporiaceho účtu budete potrebovať dva platné doklady totožnosti a podpísanú zmluvu. Pri zakladaní sporiaceho účtu po vás banka nebude chcieť žiadny minimálny vklad av tom prípade bude doba platnosti účtu 6 mesiacov. Ku sporiacemu účtu u Axa Bank Europe máte možnosť využívať elektronického bankovníctva, ktoré je zadarmo. Zriadenie a vedenie sporiaceho účtu je zdarma, rovnako tak všetky prichádzajúce platby a niekoľko platieb odchádzajúcich.

Ku sporiacemu účtu si môžete zriadiť pripoistenie pre prípad úrazu s následkom smrti.Axa Bank ponúka k tomu sporiacemu účtu aj vernostný bonus 0,5%, ktorý vám vyplatí na konci roka v prípade, že váš zostatok na účte bude vyššia ako 40 000 Sk .

Další příspěvek Axa Bank Europe ze stejné kategorie. Další informační článek - Banky porovnanie.


Novinky z celého internetu