Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Banky porovnanie

srovnání bank Banky sú inštitúcie , ktoré operujú s voľnými finančnými prostriedkami, pomocou úverov a úrokov je zhodnocujú a tiež sú tak stále v obehu. V našej republike existuje jedna centrálna banka a tou je Slovenská Národná Banka a ďalej niekoľko obchodných bánk. Bankovníctva je v Českej republike regulované a kontrolované štátom, avšak aké poplatky a služby ponúknu komerčné banky klientom záleží na nich. Preto si klienti môžu vybrať z rôznorodých produktov podľa toho, ako im to najlepšie vyhovuje.

U každého produktu existujú rôzne kritériá, podľa ktorých si zákazníci vyberajú, u ktorej spoločnosti si nakoniec službu zriadi. Pri pôžičkách a úveroch to býva najčastejšie úrok u osobných účtov potom treba úročenie ich peňazí, poplatky za vedenie. Každý produkt má svoje výhody v inej banke. Napríklad osobný účet je obľúbený u Poštové Sporiteľne, ČSOB alebo mBank. Naopak kreditnej karty si klienti často zriaďujú u Citibank alebo u GE Money Bank.

Pokiaľ hodláte porovnávať bankové služby , môžete využiť rôzne online zrovnávača alebo tabuľky, ktoré vám porovnajú parametre jednotlivých bánk. Nemali by ste však zabúdať na to, že okrem parametrov majú banky aj svoje požiadavky a môžu mať ďalšie poplatky, ktoré sa do klasického porovnávanie nepoužívajú. Niektoré banky vám napríklad môžu ponúknuť veľmi výhodné pôžičky s nízkym úrokom, ale budú po vás vyžadovať potvrdenie o príjme, žiadny záznam v bankovej registri a ešte ručenie nehnuteľnosťou. Preto je dobré si pri porovnaní zistiť všetky informácie a podmienky daného produktu.

Už jste přečetli článek Banky v Brne, který má podobné zaměření? Další informační článek - Banky v Prahe.


Novinky z celého internetu