Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Banky pôžičky

Medzi jedny najdôležitejšie bankových služieb patrí pôžičky . Banky ich ponúkajú v niekoľkých podobách, či už ide o klasický úver, kontokorent alebo kreditné karty. Bankové pôžičky majú oproti nebankovým ponukám výhodnejšie úrokové sadzby a nižšie poplatky. Ak ale chcú klienti získať pôžičky od banky, budú musieť splniť jej požiadavky. Medzi hlavné požiadavky , ktoré majú všetky banka patrí to, aby nemal klient záznam v bankovom registri .

Bankový register je zoznam osôb , ktoré v minulosti svoje pôžičky dostávali platby po termínoch, alebo je nesplácala vôbec. Takí klienti sú pre banky rizikoví a vo väčšine prípadov im pôžičky neschváli. Ďalší z podmienok pre bankovú pôžičku je dokázanie pravidelných príjmov. Väčšina klientov to dokazuje potvrdením od zamestnávateľa. Niektorí z klientov, ktorí sú SZČO alebo podnikatelia preukazujú svoje príjmy daňovým priznaním.

Pôžičky v bankách môžu byť do určitej výšky bez ručiteľa alebo bez ručenia nehnuteľnosťou. Pri vysokých (státisícových) sumách, ale banky vyžadujú jednu z týchto poistiek.

K vybavenie pôžičky budete okrem splnených podmienok potrebovať dva platné doklady totožnosti. Vybavenie pôžičky trvá o niečo dlhšie než u nebankových spoločností, ale u banky získate skoro vždy nižšie úrokové sadzby.

Už jste přečetli článek Banky v SR a ČR, který má podobné zaměření?


Novinky z celého internetu