Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Banky v Brne

Brno

Brno je ako druhé najväčšie mesto Českej republiky hneď po Bratislave centre bankového ruchu. Preto nie je divu, že tu nájdete pobočky snáď všetkých bánk, ktoré operujú na našom území. V Brne majú však banky iba svoje pobočky, skutočná sídla majú väčšinou v Prahe .

Niektoré banky majú v Brne aj viac svojich pobočiek, napríklad Raiffeisenbank, mBank alebo Slovenská sporiteľňa. Banky v Brne ponúkam klientom široké možnosti využitia ich služieb. Na niektorých bankových pobočkách si môžete rýchlo a jednoducho vybaviť účet, pôžičky alebo napríklad kreditnú kartu. Budete k tomu potrebovať minimálne dva platné preukazy totožnosti (napr. občiansky preukaz a vodičský preukaz). V niektorých prípadoch po vás bude banka požadovať aj dokázanie pravidelného príjmu - buď formou potvrdenia od zamestnávateľa alebo daňovým přiznáním.Banky v Brne majú svoje pobočky otvorené väčšinou od pondelka do piatku. Okrem pobočiek môžete využiť k výberu peňazí bankomaty, ktoré fungujú po celom Trenčíne nepretržite.

Okrem českých bánk , fungujú v Brne aj dve zahraničné banky a to Commerzbank a The Royal Bank of Scotland. Tieto zahraničné banky sa však nezameriavajú na širokú skupinu obyvateľov, sú úzko zamerané na privátnu klientelu a firmy.

Další příspěvek Banky v Prahe ze stejné kategorie. Další informační článek - Banky pôžičky.


Novinky z celého internetu