Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Česká spořitelna

Česká spořitelna Korene Slovenskej sporiteľne siahajú až do roku 1825, kedy začala činnosť predchodcu Slovenskej sporiteľne inštitúcia s názvom Sporiteľňa česká. Po roku 1992 na túto tradíciu nadviazala banka s názvom Slovenská sporiteľňa a tá funguje dodnes. To, že je veľmi obľúbená dokazuje veľký počet klientov. Banka obsluhuje 5,3 miliónmi klientov a to je jasný dôkaz toho, aké postavenie má na slovenskom trhu. Od roku 2000 je banka členom Erste Group , čo len posilnilo jej pozíciu. V roku 2009 získala tituly Banka roka a Najdôveryhodnejšia banka roka.

Banka ponúka kompletné služby ako súkromným osobám, tak podnikateľom a malým spoločnostiam. Medzi základný produkt, ktorý Česká sporiteľňa ponúka je bankové konto. Výhody tohto osobného účtu sú - vedenie účtu zdarma a osobné nastavenia konta. Môžete si tak vybrať len tie služby, ktoré skutočne používate a nemusíte platiť za nevyužité funkcie. K účtu môžete získať embossované platobnej karty Visa alebo MasterCard . Účet si môže zriadiť ktorýkoľvek obyvateľov Českej republiky starších ako 18 rokov. Pre mladších klientov má banka pripravený účet Osobný účet ČS junior .

Okrem bankového účtu si samozrejme môžete vybrať aj ďalšie služby. V prípade, že máte nedostatok peňazí a potrebujete požičať si môžete vybrať z úverových produktov. Česká sporiteľňa ponúka kontokorent, hypotéky, spotrebiteľské úvery alebo hotovostné úvery.

Produkty sa líšia podmienkami , výškou pôžičky, splatnosťou, ručením a ďalšími dôležitými faktormi. V prípade, že by ste mali záujem o platobnú kartu, môžete u Českej sporiteľne získať debetnej karty k účtu a to rôzne druhy Visa Card . Ak máte voľné finančné prostriedky, ktoré by ste radi zhodnotili, môžete sa pozrieť, aké produkty ponúka banka v kategórii sporenia a investovania. Medzi ďalšie služby Slovenskej sporiteľne patrí poistenia alebo produkty pre bývanie.

Další příspěvek Česká národná banka ze stejné kategorie. Další informační článek - Česká exportný banka.


Novinky z celého internetu