Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Citibank Europe Plc

Citibank Europe Plc je spoločnosť, ktorá má korene v Írsku, konkrétne v Dublinu.U nás úspešne funguje Citibank už 16 rokov, s 11ti pobočkami a zhruba s jedným tisíckou zamestnancov. Citibank ponúka komplexné služby v bankovníctvo a investovanie.

Medzi základné bankové služby Citibank Europe Plc patrí bankové konto Citi konto. Toto konto zahŕňa vedenie účtu v SKK av cudzej mene, sporiaci účet s 1,75% úrokovou sadzbou pa a ďalej platobné debetné karty CITICARD Maestro. V prípade, že sa klient kvalifikuje pre udelenie kreditného limitu, má nárok aj na kreditnú kartu CITICARD Classic . Ku tomuto bankovému konto získate tiež prístup do online bankovníctva a to pomocou služieb Citibank Online alebo CitiPhone . Pomocou služby Citibank online budete mať prístup ku svojom účte z pohodlia domova 24 hodín denne, 7 dní v týždni nepretržite. Môžete tak zadávať príkazy k úhrade na tuzemskej alebo zahraničnej účty, zadávať príkazy k povoleniu inkasa, SIPO alebo zisťovať zostatky a pohyby na všetkých účtoch vrátane kreditnej karty a investícií.

Vedenie účtu je zdarma, ale len v prípade, že je vaša celková mesačná bilancia nad 500 000 korún.

Ak ako klienti potrebujete osobný prístup a exkluzívne služby, môžete využiť balíčka CitiGold , ktorý Citibank Europe Plc pripravila a ponúka práve pre klientov, ktorí vyžadujú zvýšenú pozornosť.

Pre predstaviteľa slobodných povolaní má Citibank vo svojej ponuke produkt CitiProfession , ktorý ponúka kombináciu osobných a firemných bankových služieb. Tento produkt je určený predovšetkým pre notárov a advokátov. Zriadenie účtu pre advokátov si môžete zariadiť na špeciálnych pobočkách Citibank, ktoré sú k tomu určené.

V prípade, že by ste chceli svoje voľné finančné prostriedky zhodnotiť môžete využiť bankových služieb na investovanie. Vďaka bankovým špecialistom si nastavíte presné kritériá, podľa ktorých sa bude investovať.

Už jste přečetli článek Citibank online, který má podobné zaměření? Další informační článek - Slovenská sporiteľňa pôžičky.


Novinky z celého internetu