Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Citibank online

Spoločnosť Citibank pochádza z írskeho Dublinu , ktorá sa od roku 1965 vypracovala až v jednu z popredných nadnárodných bankových spoločností. Táto spoločnosť v roku 2001 dostala licenciu, ktorá jej umožnila poskytovať širokú ponuku bankových služieb. Dnes banka Citibank prevádzkuje v Českej republike 11 pobočiek a ponúka svojim zákazníkom kompletné bankové služby, ktoré umožňujú spravovať všetky jeho finančné zdroje.

Dnes je u väčšiny bánk už samozrejmosťou internetové bankovníctvo a nie inak je tomu iu Citibank . Tu je táto forma obsluhy účtu vzhľadom k pomerne nízkemu počtu pobočiek viac než vhodná. Internetové bankovníctvo, nazvanej Citibank Online, ponúka svojim zákazníkom možnosť ušetriť peniaze i čas. Spoločnosť Citibank sa snaží urobiť ich internetovú aplikáciu čo najjednoduchšie a užívateľsky najpríjemnejšie.

Neodmysliteľnou súčasťou Citibank Online je tiež dôraz na bezpečnosť celej služby. Zákazníci sa nemusia strachovať o svoje citlivé dáta a svoje financie, internetové bankovníctvo spoločnosti Citibank je pravidelne kontrolované a testované, je tiež zabezpečené bezpečnostným kľúčom, ktorý chráni účty pred zneužitím. Klienti môžu prostredníctvom Citibank Online zobrazovať aktuálny stav svojich účtov, sledovať elektronické výpisy, môžu zadávať všetky druhy príkazov na úhradu, ďalej je možné spravovať trvalé príkazy či limity na platobných kartách. Pomocou Citibank Online možno taktiež komunikovať s bankou a žiadať o úvery. K používaniu internetového bankovníctva Citibank stačí len počítač s pripojením na internet.

Další příspěvek Slovenská sporiteľňa pôžičky ze stejné kategorie. Další informační článek - Slovenská sporiteľňa Internetové bankovníctvo.


Novinky z celého internetu