Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


ČSOB

ČSOB patrí medzi najznámejšie a najväčšie banky, ktoré pôsobia na slovenskom finančnom trhu. Táto univerzálna banka ponúka komplexné služby pre svojich klientov, či už sú to občania alebo podniky. Banka bola založená 1964, v roku 1999 bola sprivatizovaná a jej väčšinovým vlastníkom sa stala KBC.

ČSOB využíva pre svoje široké služby svoju druhú obchodnú značku a tou je Poštová sporiteľňa.

Ponuka tejto banky je veľmi rozsiahla, preto ČSOB delí svoje služby do niekoľkých kategórií. Nájdete tu služby pre bývanie, sporenie, investovanie, úvery a pôžičky, poistenie a samozrejme aj pre účty a platby.

Základným bankovým produktom je bankové konto , ktoré môže získať takmer ktokoľvek. Okrem klasických bankových účtov má totiž ČSOB v ponuke aj konta pre študentov a deti. Klasický bankový účet môžete získať pri zriadení produktu Konto . Tento produkt je pre klientov, ktorí konto príliš nevyužívajú a potrebujú len základné funkcie, akou sú príkazy na úhradu, internetové bankovníctvo. K tomuto účtu nemáte nárok na kreditnú kartu či platby do zahraničia. Cena za vedenie konta je ale skoro dvakrát nižšia ako u produktu Aktívne konto. Aktívne konto je pre väčšinu klientov, ktorí sa svojím účtom pracujú častejšie a potrebujú využívať aj doplnkové služby, ako je napríklad kreditná karta.

Ak bankový účet máte, budú vás zaujímať skôr špecializované produkty banky. V prípade, že vás aktuálne zaujímajú možnosti bývania a hypoték sa budete informovať o rôzne druhy hypoték či už o klasickú alebo napríklad americkou. Ak vám zostávajú voľné finančné prostriedky, s ktorými nemanipulujete a chceli by ste ich zhodnotiť, zamierite do sekcie sporenia a investovania.

Ak vám naopak peniaze chýba, môžete u ČSOB získať úver alebo pôžičku. Banka ponúka pôžičky úverovej i neúvěrové.

Okrem týchto služieb nájdete v tejto banke u komplexný prehľad poistenie , či už ide o životné poistenie alebo povinné ručenie.

Zkuste další článek, třeba Citibank Europe Plc, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Citibank online.


Novinky z celého internetu