Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


ČSOB Bankomaty

Společnost ČSOB

Spoločnosť ČSOB (Československá národná banka) pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1964, kedy bola založená priamo štátom. V roku 1999 ČSOB prevzal nový majoritný vlastník KBC Bank pochádzajúce z Belgicka. Široká ponuka služieb ČSOB je vhodná nielen pre bežných zákazníkov z radov fyzických osôb, ale aj pre podnikateľov, na svoje si prídu menšie i stredné firmy.

Ak chcete si z účtu vybrať peniaze, máte niekoľko možností. Popri výbere na prepážke existuje aj tzv cash-back , čo znamená, že vám peniaze môže vybrať niektorý obchodník podľa vopred daných podmienok. Klasickou možnosťou, ako zo svojho účtu vybrať peniaze, je použitie niektorého z mnohých bankomatov ČSOB. Tých je v súčasnosti v Českej republike viac než 700 a nové stále pribúdajú. Snahou ČSOB je pokryť svojimi bankomaty čo najväčšie územie republiky, ale zároveň pridávať aj nové miesta pre výber vo veľkých mestách.

Tu sa tak často môžete stretnúť s niekoľko bankomaty v jednej veľkej ulici. Špecialitou bankomatov ČSOB je ochrana zákazníkových peňazí v prípade, že je pri výbere zabudne z bankomatu odobrať. Ak aj po 30 sekundách zostávajú peniaze nevybratia z otvoru, zájdu bez akejkoľvek signalizácie späť. Podobná vec sa môže stať aj so zabudnutú kreditnou kartou.

Další příspěvek ČSOB hypotéka ze stejné kategorie. Další informační článek - ČSOB Leasing.


Novinky z celého internetu