Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka Ak premýšľate nad novým bývanie nech už je to rekonštrukciou alebo kúpou nového bytu, určite sa dostanete k tomu, že bude mať záujem o hypotéku.ČSOB ako jedna z najväčších a najsilnejších bánk na našom finančnom trhu ponúka niekoľko druhov pôžičiek a úverov pre bývanie a medzi ne patrí samozrejme aj hypotéky. Hypotéka je vlastne dlhodobá pôžička, ktorá sa vyznačuje tým, že klienti sa pri zriaďovaní pôžičky zaručujú nehnuteľností .

ČSOB ponúka niekoľko druhov hypoték , najobľúbenejší je ale ich klasický produkt Hypotéka. Výhody tejto hypotéky sú v tom, že zákazníci, ktorí túto pôžičku získajú majú zaručené to, že sa úrok nebude počas splácania meniť, že je fixná. Ďalšou výhodou je to, že vám banka požičia až 100% ceny nehnuteľnosti, ktorú ste si hypotéku zaručili. Veľkou výhodou je tiež to, že pri výstave alebo rekonštrukcii nemusíte dokazovať faktúry. Táto hypotéka je od 200 tisíc korún, maximálne výška nie je nijako obmedzená. Splatnosť si môžete vybrať podľa toho, ako vám bude vyhovovať.

Najkratšia obdobie, v ktorom budete splácať 5 rokov, najdlhšia potom 40 rokov. Hypotéku môžete využiť na kúpu, výstavbu, rekonštrukciu alebo refinancovanie. Investovať môžete ako do domov, bytov a chalúp tak aj do stavebného pozemku. Požiadavky banky na túto hypotéku sú podobné ako u ostatných bánk. Žiadateľ musí byť starší ako 18 rokov, musí preukázať svoje príjmy buď potvrdením od zamestnávateľa alebo daňovým priznaním. Ďalej musí mať žiadateľ k dispozícii nehnuteľnosť, ktorú dá banke do zálohy.

Okrem tejto klasickej hypotéky ponúka ČSOB tiež ďalšie typy hypoték. Napríklad vďaka hypotéke 2 v 1 môžete využiť časť požičaných peňazí na neúčelové financovania. Ďalej napríklad hypotéka, u ktorej nemusíte preukazovať, že máte pravidelné príjmy a že budete schopní splácať aj v budúcnosti. Naprosto neúčelové je tiež americká hypotéka, ktorú nájdete u ČSOB tiež.

Zkuste další článek, třeba ČSOB Leasing, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - ČSOB Internetbanking.


Novinky z celého internetu