Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


ČSOB Internetbanking

ČSOB Internetbanking Elektronické bankovníctvo je užitočná služba pre klientov, ktorí nemajú čas vybavovať si svoje požiadavky na pobočkách banky a potrebujú mať prístup do svojho účtu neustále az pohodlia domova. Táto služba ponúka manipuláciu s vašimi peniazmi na účte, môžete si tak zadávať, rušiť či meniť príkazy k úhrade.

ČSOB ponúka svoje služby elektronického bankovníctva v niekoľkých formách. Jednak ako mobilný služba Mobil 24, ale aj ako online bankovníctvo Internetbanking 24. Služba ponúka okrem klasických funkcií ako sú informácie o účte, platobné operácie, informácie o investovaní, penzijnom pripoistení, tiež možnosť zažiadať si o úver alebo si dobiť kredit do vášho mobilného prístroja. Výhody elektronického bankovníctva však nie sú len v ušetrenie času, ktorý by ste trávili na pobočke, ale aj v ušetrenie peňazí . Operácia cez elektronické bankovníctvo sú totiž zvýhodnené - jedná sa hlavne o príkazy k úhrade. Na účte tiež máte aktuálne informácie o tom, aký stav vášho konta práve je.

Niektorí klienti sú ale k tejto forme bankovníctva skeptickí a nepripadá im dostatočne dôveryhodná. ČSOB sa však stará o to, aby bolo elektronické bankovníctvo maximálne zabezpečené. Klienti sa preto prihlasujú špecifickým identifikačným číslom, PINom a alebo čipovou kartou . K autorizáciu bankových požiadaviek sa ešte naviac využívajú kontrolné SMS, ktoré obsahujú vždy unikátny kód, ktorým operáciu potvrdíte.

Další příspěvek ČSOB ze stejné kategorie. Další informační článek - Citibank Europe Plc.


Novinky z celého internetu