Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


ČSOB Leasing

ČSOB Leasing ČSOB je jedna z najväčších a najznámejších slovenských bánk, ktorá ponúka rôznorodé služby pre širokú klientelu. Okrem bankových účtov, poistenia, investícií a ďalšie produktov ponúka aj služby lízingu. Táto forma pôžičky je najčastejší spôsob, ako financovať dopravnú techniku, stroje a zariadenia.

ČSOB ponúka svoj lízing pre osobné a úžitkové automobily, motocykle, nákladné automobily a iné stroje a zariadenia. Vďaka lízingu si môžete zaobstarať vozidla, na ktoré momentálne nemáte dostatok hotovosti. S leasingom si rozložíte platenie na dlhšiu dobu a každý mesiac uhradíte len časť z celkovej ceny. Lízingové zmluvy majú pevne dané úrokové sadzby, ktoré sa počas splácania nemení.

Po celú dobu platíte rovnako vysoký úrok. V prípade, že sa obávate, že by ste neboli schopní splácať , si môžete zriadiť poistenie proti neschopnosti splácať. Pre firmy a podnikateľov je lízing výhodný navyše preto, že si ho môžu dať do nákladov ako výdavky. V prípade, že sa nechcete viazať lízingom a chcete, aby bolo vozidlo vaše skôr ako zaplatíte celú sumu, môžete využiť ďalšieho produktu ČSOB a tým je zákaznícky úver. Úver si môžete vziať do ľubovoľnej výšky, horná hranica nie je nijako obmedzená. Rovnako ako pri lízingu iu zákazníckeho úveru je garantovaný fixný úrok.

Už jste přečetli článek ČSOB Internetbanking, který má podobné zaměření? Další informační článek - ČSOB.


Novinky z celého internetu