Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Fio Banka

Fio Banka História banky Fio sa začala písať v 90. rokoch 20. storočia, kedy v roku 1993 bola založená finančná spoločnosť Fio, v ďalšom roku pribudla aj sporiteľné družstvo. V priebehu ďalších rokov spoločnosť rozširovala sortiment poskytovaných služieb av roku 1997 spustila webovú aplikáciu e-Broker, ktorá umožňuje on-line obchod s cennými papiermi .

O rok neskôr spoločnosť Fio spustila prvý internetbankingovou službu. Do roku 2004 spoločnosť Fio postupne prenikala na zahraničné trhy a umožnila zákazníkom obchodovanie v rôznych krajinách po celom svete, vrátane USA.

V roku 2008 požiadala ocp Fio ČNB o bankovú licenciu av máji 2010 sa stala Fio bankou. Fio banka sa zameriava na dve hlavné činnosti, vedľa klasických bankových služieb ponúka aj sprostredkovanie obchodov s cennými papiermi, k čomu používa on-line nástroj Fio e-Broker. K tradičným bankovým službám patrí zavádzanie niekoľkých druhov účtov, vykonávanie platobných stykov či vydávanie platobných kariet . Fio banka sa snaží minimalizovať poplatky za tieto bežné bankové úkony. Založenie účtu, vedenie účtu a tiež jeho zrušenie je bezplatné, poplatky v tejto banke sú porovnateľné s ostatnými českými bankami.

Samozrejmosťou je prepracovaný systém internetového bankovníctva. Čo sa týka obchodu s cennými papiermi, Fio banka patrí k jedničkám na slovenskom bankovom trhu. Svojim zákazníkom navyše umožňuje obchodovať nielen na trhoch v Českej republike, ale aj v zámorí alebo v Nemecku, Poľsku alebo Maďarsku . Pre svojich zákazníkov ponúka banka Fio takmer 60 pobočiek po celej republike.

Zkuste další článek, třeba Raiffaisen bánk pôžičky, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Raifaisen bánk.


Novinky z celého internetu