Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Fio družstevní záložna

Družstevné záložňa Fio vznikla v roku 1996 nadviazaním na finančnú skupinu Fio, ktorá vznikla o tri roky skôr. Sporiteľné družstvo Fio sa pýši tým, že ide rýdzo českú spoločnosť s českými majiteľa. Svojich klientov obsluhuje vo viac ako 60tich pobočkách, ktoré sú po celej republike. Fio sporiteľné družstvo sa zameriava hlavne poskytovanie tradičných bankových služieb a vedľa toho tiež na obchodovanie s cennými papiermi.

Bankové služby družstva Fio sú veľmi obsiahle, nájdete tu produkty od bankových účtov, cez sporenie až po úvery.

  Fio sporiteľné ponúka niekoľko druhov bankových účtov, medzi najčastejšie používaný patrí však bežný bankový účet. Výhody tohto účtu sú v nulových poplatkoch za vedenie účtu, internetbanking a dokonca aj za prichádzajúce a odchádzajúce platby.

Ak potrebujete zhodnotiť svoje voľné finančné prostriedky, môžete využiť niekoľko druhov sporenia, ktoré Fio sporiteľné družstvo ponúka - napríklad sporiaci účet Fio konto alebo termínované vklady. Ak vám naopak financie chýba a potrebujete si požičať, môžete si vybrať z úverov. Fio sporiteľné družstvo ponúka niekoľko druhov úverov, podľa toho pre aké klientov má pôžička slúžiť. Okrem klasických úverov ponúka tiež kontokorent.

Další příspěvek Fio Banka ze stejné kategorie. Další informační článek - Raiffaisen bánk pôžičky.


Novinky z celého internetu