Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Fio e Broker

Fio e Broker Ak sa venujete obchodovanie s akciami a cennými papiermi, iste ste už počuli o službe e-Broker, ktorú ponúka banka Fio. Jedným z hlavných zameranie tejto banky je investovanie do cenných papierov. Aplikácia e-Broker ponúka zákazníkom možnosť obchodovať s akciami on-line prostredníctvom internetu. Môžete obchodovať nielen na burzách v Českej republike, ale aj na burzách v USA (NYSE Euronext, OTC BB), Nemecku ( Frankfurt XETRA ), Poľsku (GPW) a Maďarsku (BET) a to všetko v reálnom čase. Týmto sa celý proces predaja a nákupu akcií značne zjednodušuje a urýchľuje.

Služba e-Broker beží už od roku 1997 a od tej doby sa vyvinula v kvalitnej nástroj pre obchodníkov s cennými papiermi. Poďme sa pozrieť na niektoré základné funkcie tejto aplikácie. Fio e-Broker umožňuje nákupy a predaje cenných papierov, tvorbu portfólií sledovaných cenných papierov, ďalej ponúka analýzy skúsených maklérov a správy zo všetkých svetových búrz.

E-Broker možno použiť aj na vyhľadávanie investičných príležitostí alebo na získavanie fundamentálnych či technických analýz . Ak vás táto internetová služba zaujala a premýšľate o jej využití, Fio vám ponúka možnosť vyskúšať si zadarmo a bez rizika demo verziu nástroja e-Broker , budete ho môcť používať po dobu 30 dní ak dispozícii budete mať takmer všetky funkcie, okrem podávania reálnych nákupných a predajných príkazov, tie sú dostupné len v plnej verzii.

Aplikácia e-Broker umožňuje zákazníkom prispôsobiť si jej vzhľad podľa vlastných potrieb, je možné upravovať zobrazované parametre či kategórie. Banka Fio sa sústredí aj na bezpečnosť celej aplikácie, všetka komunikácia s touto službou je šifrovaná a je tiež chránená používaním bezpečnostných SMS kódov.

Už jste přečetli článek Fio družstevní záložna, který má podobné zaměření? Další informační článek - Fio Banka.


Štítky:

Fio e-Broker , Fio konto

Novinky z celého internetu