Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


GE Money Auto

Bez vlastného osobného auta sa dnes už takmer nezaobídete, najmä ak máte početnú rodinu, auto je pre vás úplne neodmysliteľnou potrebou. Možno samozrejme žiť aj bez neho, ale takmer všetko sa tým komplikuje. Ešte pred niekoľkými rokmi však nebolo úplne bežné vlastniť osobný automobil, pretože finančná situácia väčšiny obyvateľov nebola natoľko stabilné, aby bolo vôbec možné o takejto investícii uvažovať.

Banky skoro pochopili , že je tu priestor pre získanie nových zákazníkov a začali poskytovať úvery a lízingy na automobily. Jednou z najväčších slovenských spoločností, ktorá na tomto poli pôsobí, je odnož GE Money a to GE Money Auto. Spoločnosť GE Money Auto existuje na slovenskom trhu už od roku 1994, vtedy vystupovala ešte ako samostatná spoločnosť IMP Lease. V roku 1997 ju pohltí prosperujúcu spoločnosť GE.

Od tej doby sa GE Money vyšplhala medzi najväčšej lízingovej spoločnosti v Českej republike a poskytuje lízingy a úvery na osobné automobily i motocykle a to ako na nové vozidlá tak aj na ojazdené vozidlá. V kategórii ojazdených automobilov je GE Money dokonca českú jedničkou. Leasing poskytovaný spoločnosťou GE Money Auto spočíva v tom, že po skončení leasingovej zmluvy prechádzajú vlastnícke práva zo spoločnosti na zákazníka. Týmto leasingom možno financovať aj ojazdené vozidlá a to do veku maximálne 10 rokov.

GE Money Auto ponúka nemenné mesačný splátky a možno do nich zahrnúť aj výhodné havarijné a povinné poistenie. Spoločnosť vašu lízingovú žiadosť vybaví priamo u predajcu vozidla. Súčasťou služieb GE Money Auto je tiež vernosťou program, ktorý spočíva v tom, že ak zákazník dodržiava dobrú platobnú morálku, má možnosť využiť špeciálnych výhodných ponúk.

Další příspěvek GE Money Bank Internet Banka ze stejné kategorie. Další informační článek - GE Money Bank.


Novinky z celého internetu