Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


GE Money Bank

Spoločnosť GE má tradíciu už viac ako sto rokov. Bola založená v roku 1892 au jej zrodení stál slávny Thomas Alva Edison . Dnes táto spoločnosť ponúka služby v rôznorodých odvetví. Jedným z nich je aj bankovníctva, kde sa presadzuje odnož GE Money Bank . Táto banka u nás ponúka komplexné služby ako pre obyvateľov, tak pre podnikateľov, malé a stredné firmy i podniky. Jej služby zahŕňajú bankové účty, investovanie, sporenie, pôžičky, hypotéky a ďalšie doplnkové produkty. Medzi základný výrobok patrí bežný účet. Tento účet si môže zariadiť takpovediac ktokoľvek, GE dokonca ponúka účet aj pre študentov. GE Money bank sa snaží ponúknuť bankovníctva bez poplatkov a preto je väčšina služieb zdarma a poplatky sú zahrnuté v mesačnom paušále, ktorý zákazníci banky platia.

V prípade, že vám zostávajú voľné finančné prostriedky, s ktorými nemanipulujete a chceli by ste ich zhodnotiť , si môžete vybrať z niekoľkých druhov sporiacich účtov, termínovaných vkladov, stavebného sporenia alebo dôchodkového pripoistenia. U sporiacich účtov máte peniaze k dispozícii kedykoľvek, u doplnkového dôchodkového poistenia až v 60tich rokoch. Doplnkový dôchodok má ale tú výhodu, že dostávate ešte štátne príspevky až vo výške 150kč za mesiac.

Ak vám naopak peniaze chýbajú, môžete si vybrať z niekoľkých typov pôžičiek , ktoré GE Money Bank ponúka. Ako jedna z mála bánk dokonca ponúka konsolidáciu pôžičiek, čo znamená zjednotenie všetkých vašich dlhov pod jednu pôžičku s jednou mesačnou splátkou.

Už jste přečetli článek ČSOB Bankomaty, který má podobné zaměření? Další informační článek - ČSOB hypotéka.


Novinky z celého internetu