Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


GE Money Bank Internet Banka

GE Money Bank Internet Banka Vďaka rýchlemu rozvoju internetu dnes už väčšina bánk ponúka vedľa klasických operácií na prepážke aj internetové bankovníctvo. Jeho používaním je možné ušetriť nezanedbateľné množstvo času i peňazí, nemusíte už kvôli každej požadovanej transakcii navštevovať pobočku vašej banky a čakať v dlhej fronte.

Internetové bankovníctvo ponúka tiež spoločnosť GE Money Bank, táto služba sa volá Internet Banka a možno ju bezplatne zriadiť k ľubovoľnému účtu z ponuky GE Money Bank, prípadne ju možno vytvoriť priamo pri zakladaní účtu. Prevádzka Internet Banky je bezplatný a je výhodný v tom, že väčšina transakcií vykonaná cez internet je výrazne lacnejšie ako keby ste ich robili na prepážke v banke.

Pomocou Internet Banky možno ovládať všetky typy účtov, od bežných účtov až po devízové a úverové účty. Obsluha tejto aplikácie je pomerne jednoduchá a intuitívna, v prípade nejasností je k dispozícii pomocník a taktiež zákaznícka podpora. Veľa ľudí sa obáva o svoje súkromné dáta a peniaze, prax však ukázala, že tieto obavy sú úplne nepárne, pretože internetové bankovníctvo je veľmi dobre zaistené.

Môžete si sami vybrať spôsob overovania vašej identity , jednou z možností je používanie osobných certifikátov, prípadne overovanie vášho prístupu zasielaním kontrolných SMS na váš telefón. Súčasťou Internet Banky je tiež GE Money Manager . Ide o súbor niekoľkých praktických nástrojov, ktoré umožňujú získať prehľad nad svojimi transakciami a spravovať svoje výdavky a príjmy. Všetky platby možno roztriediť do niekoľkých kategórií a podľa nich sledovať rôzne výdavky a príjmy. Podľa nich možno potom plánovať osobné rozpočet.

Zkuste další článek, třeba GE Money Bank, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - ČSOB Bankomaty.


Novinky z celého internetu