Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


ING Banka

Banka ING sa u nás objavila prvýkrát v roku 1991, keď do ČR vstúpila ako pobočka ING Group . Ihneď si našla svoje miesto na trhu a presadila sa vo všetkých oblastiach, do ktorých jej služby zasahujú, či už je to v poisťovníctve, bankovníctve, v podielových fondoch alebo v penzijnom pripoistení.

Súkromným osobám ponúka ING banka služby od životného poistenia až po hypotéky. Pre právnické osoby má potom pripravené možnosťou rôznych investícií. Ak plánujete zriadenie životného poistenia aj ING môžete si vybrať z niekoľkých možností, ako túto službu realizovať. Okrem tradičného poistenia ponúka totiž ING tiež možnosť investičného poistenia. V tomto prípade vaše peniaze, ktoré dávate na životnú poistku banka vloží do podielových fondov, vďaka ktorým sa peniaze môžu zhodnotiť.

V prípade, že hľadáte iba bankové konto, využijete pravdepodobne ING konto. ING banka ponúka úrok 2% pa, účet bez poplatkov za zriadenie alebo vedenie. Peniaze na účte máte neustále k dispozícii, môžete na neho vložiť akúkoľvek sumu, bez minimálnej hranice.

Ďalší zo služieb , ktoré u ING banky môžete nájsť sú dôchodkové poistenie, v prípade, že sa chystáte investovať, tak vás ale skôr zaujmú ING fondy . Ak plánujete nové bývanie, bude vás ale pravdepodobne zaujímať ING oranžová hypotéka. Okrem týchto základných produktov môžete ale u ING nájsť tiež Employee Benefits , osobné finančné plánovanie alebo finančné vzdelávanie.

Už jste přečetli článek Hypotekárna banka a. s., který má podobné zaměření? Další informační článek - Banka Banco Popolare Česká Republika a. s..


Novinky z celého internetu