Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Internetbanking PS

Internetbanking PS Vývoj internetu so sebou prináša množstvo zmien , ktoré ovplyvnia takmer každého človeka. Prostredníctvom celosvetovej siete dnes môžete uskutočňovať sériu vecí z pohodlia domova, o ktorých sa ľuďom predtým ani nesnívalo. Menujme napríklad internetové obchody .

Dnes si už môžete objednať takmer všetko , bez toho aby ste museli do obchodu. Podobné je to aj s bankami. Väčšine ľudí nevyhovuje skutočnosť, že kvôli každému bankovému úkonu musia ísť do banky a ručne ho vybaviť na prepážke. Preto sa s postupom času vyvinul internetbanking , ktorý klientom ponúka možnosť ovládať svoj účet a platobnú kartu prostredníctvom internetu. Dnes tieto služby ponúka už každá banka a stali sa neodmysliteľnou súčasťou každého účtu. Výnimkou nie je ani Poštová sporiteľňa, ktorá ponúka internetové bankovníctvo pod názvom Max Internetbanking .

Zriadenie a prevádzka tejto služby je bezplatný a jej používaním je možné ušetriť čas aj peniaze. Jediné, čo k používanie internetbankingu potrebujete , je počítač s pripojením k internetu. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť vašich dát a peňazí, všetky tieto systémy sú dnes už veľmi dobre zabezpečené. Jednou z foriem zabezpečenia je zasielanie kontrolných kódov na váš mobil.

Prostredníctvom Max Internetbaingu môžete napríklad zisťovať zostatok na účte, zadávať všetky typy príkazov k úhrade vrátane inkasa, dobíjať mobilné kredity či kontrolovať svoje vyúčtovanie, spravovať možno aj úvery a kreditné karty. Pomocou internetového bankingu možno tiež ovládať ďalšie bankové služby a meniť parametre svojich účtov. Službu Max internetbanking možno aktivovať nielen na pobočkách Slovenskej sporiteľne ale aj na vybraných pobočkách Slovenskej pošty.

Zkuste další článek, třeba Poštová sporiteľňa vernostný program, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Poštová sporiteľňa pôžičky.


Novinky z celého internetu