Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


JT banka

Jat banka je jednou z najúspešnejších slovenských investičných inštitúcií . Zameriava sa štyri základné oblasti: korporátne investície, privátne bankovníctvo, finančné služby a realitné development a služby. Jej služby sú určené pre klientov, ktorí potrebujú značkou dávku individuality. Okrem rôznorodých služieb v bankovníctve ponúka tiež špecializované investovania v oblasti real estate a obchod s cennými papiermi. Táto banka patrí medzi skupinu JT Group, ktoré majú ďalšie pobočky na slovenské, vo Švajčiarsku, Rusku a na Barbadose.

Česká odnož tejto skupiny ponúka služby v niekoľkých kategóriách - investície, financovanie, privátne bankovníctvo a ďalšie bankové služby . Do investícií sa radí štruktúrované vklady, termínované vklady, správa majetku, obchodovanie s cennými papiermi alebo podielové fondy.

V oblasti financovania sa JT banka špecializuje na oblasť realít. Výhoda tejto banky je predovšetkým v rýchlosti posúdení projektu.

Okrem týchto služieb samozrejme JT banka ponúka všetky klasické bankové služby ako je vedenie a správa účtu, platobné styky, vydávanie platobných kariet. Pre klientov s veľkými objemami transakcií má banka v ponuke tiež homebanking a internet banking.

Už jste přečetli článek Axa Bank sporiaci účet, který má podobné zaměření? Další informační článek - Axa Bank Europe.


Novinky z celého internetu