Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Komerční banka

Komerční banka Komerční banka vznikla v roku 1990 a od tej doby si zaistila silnú pozíciu v oblasti bankovníctva ponukou svojich služieb retailového, podnikového a investičného financovania. V roku 2001 kúpila nad polovičný podiel v banke Société Générale. Dnes môže komerčná banka ponúknuť svojim zákazníkom služby v 398 pobočkách. Služby banky využíva cez jeden a pol milióna klientov. Komerční banka ponúka produkty pre široké spektrum obyvateľstva, či už sa jedná o študentov, podnikateľov alebo samosprávu. Ponuky klasických služieb pre súkromné osoby sa líši podľa účelovosti produktov.

Len v ponuke bankových účtov má Komerční banka desať rôznych druhov bankových účtov. Okrem toho samozrejme ponúka elektronické bankovníctvo a obstaráva vydávania platobných kariet. Ak hľadáte úverové služby, vyberiete si v ponuke pôžičiek presne podľa vašich kritérií a požiadaviek. V opačnom prípade, keď chcete peniaze investovať využijete ponuky sporenia alebo investícií do rôznych fondov. Okrem týchto klasických služieb ponúka Komerční banka tiež špecializované poradenstvo a služby pre podniky či miestnu správu.

Pre študentov a mládež má banka pripravené špeciálne výhodné produkty, či už ide o pôžičky, bankové účty alebo sporenia.

Zkuste další článek, třeba ING Banka, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Hypotekárna banka a. s..


Novinky z celého internetu