Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Komerční banka pôžičky

Komerční banka má ako jedna z najväčších českých bánk samozrejme v ponuke aj pôžičky. V tejto banke si môžete požičať peniaze rôznymi spôsobmi - buď klasickou formou úveru, alebo formou kreditnej karty či kontokorentu .

Komerční banka má svoje produkty s pôžičkami rozdelené do niekoľkých sekcií, podľa toho, akí klienti o pôžičku žiadajú. KB ponúka pôžičky občanom, študentom a mládeži, podnikateľom a menším firmám alebo podnikom.

V ponuke pôžičiek pre občanov majú rôzne produkty. Pôžičky sú rozdelené podľa účelov, nájdete tu úvery na bývanie, hypotéky, pôžičky na ekologické bývanie alebo napríklad kreditné karty.

Pôžičky u Komerční banky sa taktiež delí podľa výšky požičaných peňazí. Na získanie pôžičky je potrebné byť občanom SR starším ako 18 rokov, alebo mať povolený trvalý pobyt na našom území. Preukážete sa dvoma platnými dokladmi totožnosti, väčšinou to býva občiansky preukaz a pas, alebo vodičský preukaz. Pôžičky splácate z účtu Komerční banky, ak ho nemáte, zriaďuje sa pri získaní pôžičky. Môžete si nastaviť, ktorý deň budete pôžičku splácať, podľa toho ako vám to bude najlepšie vyhovovať. Niektoré pôžičky u Komerční banky si môžete vybaviť dokonca do 24 hodín, zriadenie aj vedenie úveru je bez poplatkov. Niektorí klienti si dokonca môžu vybaviť pôžičku online, vďaka aplikácii priameho bankovníctva Mojebanka . Výhoda týchto pôžičiek je, že sú bez zaistenia, nemusíte sa zaväzovať majetkom ani mať ručiteľa.

Pre študentov má Komerční banka pripravený špeciálny produkt - Úver Gaudeamus, ktorý slúži na financovanie študijných nákladov. Pre získanie tejto pôžičky je potreba mať opäť dva platné doklady totožnosti a tiež podklady, ktoré sa vzťahujú na zabezpečenie úveru.

Pre podnikateľov ponúka banka veľa pôžičiek a úverov , presne podľa požiadaviek klientov. Požiadavky pre získanie podnikateľské pôžičky potrebujete splniť o niečo viac požiadaviek. Príjmy tu dokladáme daňovým priznaním, ďalej potrebujete doklady, v ktorých banka nájde informácie o zabezpečenie a tri mesačné výpisy z účtu.

Už jste přečetli článek Komerční banka priame bankovníctvo, který má podobné zaměření? Další informační článek - Komerční banka.


Novinky z celého internetu