Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Komerční banka priame bankovníctvo

Komerční banka patrí medzi jednu z najväčších a najznámejšie bánk , ktorá je na bankovom trhu od roku 1990. Niet preto divu, že rovnako ako ostatné banky ponúka k svojim produktom priame bankovníctvo či už vo forme homebankingu alebo internet bankingu. Táto služba sa u Komerční banky nazýva svoje priame bankovníctvo Mojebanka, aby mali klienti do aplikácie ľahký prístup a ľahko si ju zapamätali.

Internetové bankovníctvo je nástroj, ktorý dovoľuje manipulovať s účtom klienta bez toho aby musel navštevovať pobočku banky. Klienti tak ušetrí veľa času a peňazí. Vďaka priamemu bankovníctva u Komerční banky si môžu klienti dokonca zriadiť online kreditnú kartu, alebo požiadať o spotrebiteľský úver. Kvôli zabezpečenia má priame bankovníctvo Moja banka na stránkach certifikáty, ktoré fungujú dohromady s aplikáciou Java, ktorú potrebujete mať na svojom počítači nainštalovanú.

Priame bankovníctvo u Komerční banky stojí 39 Sk mesačne. Vďaka nemu môžete posielať a príjmať sumy ako tuzemské aj zahraničné.

Táto služba ponúka všetky štandardné funkcie ako iné elektronické bankovníctvo. Ďalšie doplnkové služby sú napríklad dobíjanie, investovania do podielových fondov, kurzový lístok, správa užívateľov alebo žiadanie o ďalšie služby Komerční banky.

Další příspěvek Komerční banka ze stejné kategorie. Další informační článek - ING Banka.


Novinky z celého internetu