Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


MBank

mBank je jednou z najmladších bánk v Slovenskej republike , na trh totiž vstúpila až v roku 2007. Banka sa u nás presadila predovšetkým tým, že v tej dobe poskytovala služby za relatívne bezkonkurenčné ceny. Poplatky boli u banky u väčšiny služieb nulové, konkurenčné banky mali v tej dobe poplatky takpovediac za každú poskytnutú službu.

Samotná mBank má dokonca na svojich stránkach porovnaní s konkurenčnými bankami, ktorý ukazuje, o koľko sú poplatky nižšie.

mBank ponúka svoje služby v dvoch kategóriách - v osobných a firemných financiách. Ponuka banky ponúka komplexné služby, od osobného účtu až po hypotéku. Ak máte v pláne si zriadiť bankový účet, využijete služby mKONTO. MKONTO sa pýši tým, že tu neplatíte poplatky za zriadenie, vedenie účtu, výpisy na e-mail, za platobnú kartu Visa a za ďalšie služby. V prípade, že sa rozhodne šetriť, bude pre vás zaujímavá ponuka v podobe mSpoření. Môžete tu sporiť s úrokom 2% p. a. s maximálnou výškou vkladu 100 000 Sk. Zháňate Ak peniaze a potrebujete získať úver, zaujme vás služba mPůjčka, ku ktorej potrebujete len platné doklady a potvrdenia o príjme.

Pre tých, ktorí sa rozhodli zaobstarať si vlastné bývanie ponúka mBank službu mHypotéka, u ktoré môžete zvoliť aj možnosť bez dokazovania príjmov. MBank ponúka tiež typ americkej hypotéky bez dokladovania o účele hypotéky .

Už jste přečetli článek GE Money Auto, který má podobné zaměření? Další informační článek - GE Money Bank Internet Banka.


Novinky z celého internetu