Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Oberbank AG

História tejto banky siaha až do roku 1869 kedy boli základy tejto banky v Linzi. K nám na trh vstúpila Oberbank AG až v roku 2004. Tu začala ponúkať komplexné bankové služby pre klientelu privátne tak podnikovú. Momentálne má táto banka sídlo v Českých Budějoviciach a môžete ju nájsť s pod kódom banky 8040.

Pre bežné klientov ponúka Oberbank Ag

bankové účty, platobné karty, sporenie, investovanie, úvery a osobné poradenstvo.

V prípade, že si budete chcieť vybaviť bežný účet môžete si vybrať medzi produktmi Žirokonto a StartKonto . Výhoda StartKonta je v tom, že neplatíte za vedenie účtu. K obe účtom môžete ešte využívať kontokorent. Ak hľadáte vhodnú platobnú kartu, môžete si vybrať z piatich ponúkaných druhov.

Oberbank AG ponúka je svojim účtom aj internetové bankovníctvo eBanking, ktoré je zadarmo. Tahle služba ponúka možnosť manipulovať 24 hodín denne s vašimi finančnými prostriedkami na účte.

Pre prípad sporenia má Oberbank AG pripravené niekoľko možností, ako sporiť. Okrem klasického sporenia ponúka taktiež možnosť využiť termínované vklady, stavebné sporenie alebo investovanie do cenných papierov.

Naopak, ak si chcete požičať, môžete si zažiadať o úver . Oberbank AG ponúka tri typy úverov - hypotekárny, kontokorentný alebo spotrebiteľský. Najčastejšie sa využíva úver spotrebiteľský a to buď účelový alebo neúčelový. Požiadavky na zriadenie účtu sú - účet u Oberbank a dokázanie pravidelného príjmu, aby sa banka zaručila, že klienti schopní pôžičku splácať. Výška úveru je od 50 tisíc korún s maximálnou splatnosťou 5 rokov.

V prípade, že potrebujete poradiť s vašimi financiami, môžete využiť služby osobného poradenstva a dohodnúť si so zástupcom banky schôdzku.

Další příspěvek LBBW bánk cz a. s. ze stejné kategorie. Další informační článek - Komerční banka pôžičky.


Novinky z celého internetu