Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Poštová sporiteľňa

Poštovní spořitelna Poštová sporiteľňa je teraz súčasťou banky ČSOB , ktorá používa Poštová sporiteľňu vďaka svojej rozsiahlej celorepublikovej sieti k ponuke svojich produktov. V dnešnej dobe obsluhuje Slovenská Sporiteľňa asi dva milióny klientov a to práve vďaka pobočkám Slovenskej Pošty. Okrem viac než 3300 pobočiek môžete tiež používať asi 600 bankomatov Poštovej sporiteľne. Okrem toho môžete svoje financie u Poštovej sporiteľne ovládať pomocou internetu a mobilu a to službami Max Internetbanking.

Poštová sporiteľňa zameriava svoje produkty predovšetkým na fyzickej klientov. Medzi jej najvyužívanejšie služby patrí účty, sporenie a investície, pôžičky a poistenie. Pokiaľ máte záujem o bankové konto, pravdepodobne sa budete zaujímať o osobný účet Era, ktorý momentálne novinkou banky. Účet si môže zriadiť ktokoľvek už od 10tich rokov. Vďaka doplnkovým službám ho môžete ovládať odkiaľkoľvek, stačí mať len pripojenie k internetu alebo mobilný telefón.

Výhody online bankingu u tohto účtu sú nielen v úspore času, ale aj v úspore financií. Operácia pomocou internetového bankovníctva sú totiž zvýhodnené. Založenie účtu je zadarmo a vedenie účtu je maximálne 36 korún mesačne. K účtu máte nárok aj na platobné Maxkartu.

Okrem bankového účtu si môžete u Poštovej sporiteľne zriadiť tiež Era červené konto, ak chcete zhodnotiť vaše voľné finančné prostriedky. Vďaka tomuto sporenie môžete výhodne úročiť vaše peniaze a pritom nemusíte platiť za vedenie ani zriadenie účtu.

Ak potrebujete sa poistiť proti nečakané problémy , môžete tak urobiť online na stránkach Poštovej sporiteľne. Môžete si vybrať z cestovného poistenia, povinného ručenia, poistenie domácnosti a ďalších špecializovaných produktov.

Zkuste další článek, třeba MBank, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - GE Money Auto.


Novinky z celého internetu