Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Poštová sporiteľňa pôžičky

Poštovní sporiteľňa půjčky Poštová sporiteľňa funguje pod ďalšie veľkou českou bankou a tou je ČSOB . Vďaka tomuto spojeniu môžu ponúkať unikátne služby pre širokú klientelu. Medzi ponúkané produkty, patria okrem bankových účtov, sporenia, investícií a poistenia aj pôžičky. Pre všetkých klientov, ktorým sa nedostáva potrebných financií má Poštová sporiteľňa pripravenú pomoc vo forme úverov, pôžičiek, kreditných kariet a hypoték.

Novým typom pôžičky u Poštovej sporiteľne je Era pôžička . Vďaka tejto pôžičke môžete získať až 300 tisíc bez zaistenia a nutnosti ručiteľa. Pôžička Era patrí medzi neúčelové úvery, nemusíte tak banke dokazovať, k čomu peniaze chcete využiť a čo nimi budete platiť .

Úroková sadzba je nižšia ako 10 percent ročne a pôžičku získate rýchlo. Klienti, ktorí si chcú o pôžičku u Poštovej sporiteľne zažiadať musí byť medzi 18-67 rokmi, a musia byť občanmi SR alebo musí mať povolenie na pobyt.

Požiadavkou banky je, aby mal klient bankový účet vedený u Poštovej sporiteľne. Je možné si ho založiť spolu s pôžičkou. Okrem toho musíte mať aj dva platné doklady totožnosti a preukázateľné pravidelné príjmy. Obyčajne to býva potvrdenie od zamestnávateľa, v prípade, že klient podniká, je to potom daňové priznanie. Poskytnutie pôžičky je zadarmo, bez poplatku.

Další příspěvek Poštová sporiteľňa ze stejné kategorie. Další informační článek - MBank.


Novinky z celého internetu