Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Poštová sporiteľňa vernostný program

Poštovní sporiteľňa vernostný program Dnešná doba čoraz viac nahráva majiteľom platobných kariet a súčasným trendom je nahrádzať hotovostné platby platobným stykom bezhotovostným. Ten so sebou prináša niekoľko výhod aj nevýhod, však sa stáva stále rozšírenejším. Tento vývoj sa snaží podporovať aj banky a ponúkajú svojim klientom rôzne výhody, pokiaľ budú platiť kartou .

Či už sa jedná o vrátení určitého podielu zo zaplatenej sumy či iné klientske výhody. Jednou z možností, ako zákazníkov odmeniť za platbu kartou, je vernostný program. Práve túto metódu zvolila Poštová sporiteľňa. Vernostný program Poštovej sporiteľne sa týka všetkých klientov sporiteľne, ktorí vlastnia ľubovoľnú platobnú kartu a to aj vrátane " kreditky ".

Princíp toho programu je jednoduchý . Kedykoľvek zaplatíte kartou, či už u obchodníka alebo na internete, a zaplatená suma bude väčší ako 250 Sk, získate za túto platbu bonusové body, ktoré je možné následne vymeniť za rôzne predmety a darčeky. Samozrejme platí, že čím väčšia bude finálny suma, tým viac bodov získate, pretože za 50 Sk možno získať práve jeden bod. Za sumu 250 Sk teda získate 5 bodov. Pokiaľ budete chcieť poznať aktuálny počet svojich bodov, môžete si počkať na pravidelné mesačné vyúčtovanie, ak nechcete čakať, možno ho tiež skontrolovať v internetovom bankovníctva Poštovej sporiteľne y.

Ponuka darčekov je pomerne široká , od hračiek pre deti, cez predplatné rôznych časopisov či spoločenské hry až po praktické predmety, ako sú batohy či všemožné domáce potreby. Je možné získať aj novú elektroniku či bankové výhody a zľavy na vašom účte.

Už jste přečetli článek Poštová sporiteľňa pôžičky, který má podobné zaměření? Další informační článek - Poštová sporiteľňa.


Štítky:

Era pôžička

Novinky z celého internetu