Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Pôžičky na občiansky preukaz hneď

Pôžičky na občiansky preukaz hneď Pôžička na občiansky preukaz je poslednou dobou veľmi obľúbený druh pôžičky. Ide asi o jednu z pôžičiek, u ktorej je naozaj veľmi jednoduché ju získať. Ako už je z názvu pôžičky zrejmé, budete na jej získanie potrebovať iba občiansky preukaz, v niektorých prípadoch ešte k potvrdeniu druhý platný doklad totožnosti.

Pôžičky na občiansky preukaz hneď ponúkajú nebankové spoločnosti. Tieto spoločnosti so svojimi službami snažia zacieliť práve na rizikové zákazníkov, ktorí nechcú pri vybavovaní úverov zasahovať do svojho súkromia. Niektorí z klientov totiž nemôžu dokázať, že majú pravidelné príjmy alebo na aké účely im pôžička bude slúžiť.

Iní z klientov sa bojí , aby spoločnosť, u ktorej si chcú peniaze vybaviť nehľadala v bankovom registri. Môže sa totiž stať, že v minulosti zabudli uhradiť nejakú splátku a dostali sa tak do registra ako neplatiči. Takýmto klientom potom banky nechcú pôžičky vydávať , pretože sú pre ne rizikový a klienti sa musia obracať na nebankové spoločnosti.

Pôžička na občiansky preukaz u nebankovej spoločnosti môže byť síce jednoduchá a rýchlo vybavená, ale jej zápory sú vysoké úrokové sadzby a občas aj poplatky za vybavenie alebo vedenie pôžičky. Navyše sa pri vyšších sumách musíte zaviazať ručenie (zvyčajne nehnuteľností).


Podobné články

Bankové pôžičky pre začínajúcich podnikateľov

Bankový trh je plný ponúk pôžičiek a úverov. Pôžičku môže v dnešnej dobe získať skoro každý a to aj začínajúci podnikatelia ...

Pôžičky na zmenku bez ručiteľa

Pre všetkých, ktorí zháňajú nebankové pôžičky a nemajú alebo nechcú mať pri pôžičke ručiteľa sú práve pôžičky na zmenku bez ručiteľa. Tento t...

Pôžičky od súkromných osôb ihneď

Pôžičky od súkromných osôb patrí medzi produkty nebankového trhu.Pokud si potrebujete požičať ihneď a nechcete sa obracať na banky, využijete...

Novinky z celého internetu