Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Pôžičky od súkromných osôb ihneď

Pôžičky od súkromných osôb ihneď Pôžičky od súkromných osôb patrí medzi produkty nebankového trhu.Pokud si potrebujete požičať ihneď a nechcete sa obracať na banky, využijete asi práve služieb nebankového sektora.

Pôžičky od súkromných osôb si môžete vybaviť rýchlo a vcelku jednoducho . Nemusíte sa totiž zdržovať bankovými formulári. Ak si žiadate o pôžičku u súkromnej osoby, nebudú po vás vyžadovať žiadne potvrdenie, ktorým by ste museli dokazovať svoj pravidelný príjem. Rovnako tak je pre nich nedôležité, či má klient zápis v bankovom registri. Tento register totiž spisuje osoby, ktoré pôžičky spláca po termínoch, alebo dlhy neplatí vôbec.

Pôžičky od súkromných osôb ihneď vám budú vystavené najskôr na zmenku , ktorá je platným dokumentom v prípade, že by došlo k súdu. Preto si pozorne prečítajte, čo podpisujete. Pôžičky od súkromných osôb majú totiž niekoľko nevýhod. Po prvé to môže byť v prípade, že si požičiavate viac peňazí, ručenie majetkom, n ejčastěji klientovu nehnuteľností .

Ďalšou nevýhodu sú vo vysokých poplatkoch a úrokových sadzbách , ktoré môžu dosiahnuť výšky až 100%, čo znamená, že za pôžičku zaplatíte dvojnásobnú sumu, než ktorú ste si požičali. Pôžičky od súkromných osôb sú dobrým nástrojom na zaplatenie nečakaných výdavkov, avšak musíte počítať, že si za tieto expresné služby zaplatíte.


Podobné články

Pôžičky na zmenku bez ručiteľa

Pre všetkých, ktorí zháňajú nebankové pôžičky a nemajú alebo nechcú mať pri pôžičke ručiteľa sú práve pôžičky na zmenku bez ručiteľa. Tento t...

Pôžičky na občiansky preukaz hneď

Pôžička na občiansky preukaz je poslednou dobou veľmi obľúbený druh pôžičky. Ide asi o jednu z pôžičiek, u ktorej je naozaj veľmi jednoduché ...

Novinky z celého internetu