Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Raifaisen bánk

Raifaisen bank

R aifaisen bánk pôsobí na českom trhu už od roku 1993 a od tej doby si získala silnú pozíciu na poli bankových inštitúcií. V roku 2008 sa jej úspešne podarilo spojiť s eBankou a tým sa jej pozície len posilnila. Banka obsluhuje klientov pomocou viac než 100 pobočiek.

Okrem pobočiek môžu klienti samozrejme pristupovať k svojim peniazom online vďaka internetovému bankovníctvu . Banka ponúka komplexné služby ako fyzickým osobám tak firmám a podnikateľom. Medzi jej základné produkty patrí účty, hypotéky, platobné karty, poistenie či úvery.

Najpoužívanejším účtom je eKonto . Toto Konto je nezvyčajné tým, že miesto, aby klienti platili paušálne poplatky za vedenie a služby, môžu dokonca po splnení vernostných podmienok mať účet zadarmo a získavať od banky ešte dvadsať korún mesačne. Ku kontu získate okrem klasického bankového účtu aj sporiaci účet. Do účtov máte samozrejme prístup cez internetové bankovníctvo 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ku kontu si môžete vybrať aj debetnú platobnú kartu presne podľa vašich požiadaviek.

P okud plánujete nový byt alebo rekonštrukciu , budete sa pravdepodobne zamýšľať nad hypotékou. Je to špeciálny druh úveru, v ktorom ručíte za požičané peniaze nehnuteľností. Banka ponúka niekoľko druhov hypoték . Nájdete tu hypotéky účelové i americká. U niektorých budete musieť dokazovať pravidelný príjem, ale Raifaisen bánk ponúka aj hypotéky bez dokladovania príjmu.

K hypotéke môžete získať aj poistenie, pre prípad, že by ste neboli schopní hypotéku splácať.

Další příspěvek Internetbanking PS ze stejné kategorie. Další informační článek - Poštová sporiteľňa vernostný program.


Novinky z celého internetu