Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Raiffaisen bánk pôžičky

Raiffaisen bánk půjčky Raiffaisen bánk je jedna zo známy a obľúbených slovenských bánk. Táto banka získala svoju silnú pozíciu vďaka spojeniu s eBankou v roku 2008. Teraz ponúka komplexné služby pre občanov aj pre malé a stredné firmy a podnikateľov. Medzi jej služby patrí okrem bankových kont, hypoték, platobných kariet či poistenie aj pôžičky. Raiffaisen bánk ponúka pôžičky či už potrebujete peniaze na štúdium , nové auto alebo na cestovanie. Raiffaisen bánk delí svoje pôžičky do niekoľkých kategórií podľa toho pre aké klientov a na aké účely sú peniaze určené.

Medzi obľúbený produkt patrí osobné pôžičky . Tieto pôžičky si môžete zariadiť veľmi rýchlo a je jedno čo s nimi zaplatíte. Do 24 hodín môžete mať pôžičku rozhodnutú a nemusíte ručiť ničím až do výšky 300 tisíc. K pôžičke navyše môžete získať poistenie pre prípad smrti alebo trvalých úrazov následku. Ak si chcete požičať viac peňazí využijete pravdepodobne úverové produkty so zaistením nehnuteľností. Zkuste bankový účet od Zuno.

 V tejto kategórii ponúka Raiffaisen bánk americkú hypotéku. Jedná sa neúčelové pôžičky, s ktorou si môžete zafinancovať čokoľvek. Ako jedna z niekoľkých českých bankových inštitúcií ponúka Raiffaisen bánk tiež konsolidáciu pôžičiek.

Túto službu využívajú klienti, ktorí už majú viac úverov a pôžičiek. Konsolidácia im umožní všetky pôžičky zjednotiť a vytvoriť tak jeden úver a platiť mesačne len jednu splátku. Vďaka tomu ušetrí na poplatkoch, ktoré by platili za každú pôžičku a tiež si môžu nastaviť výhodnejšie podmienky.

Už jste přečetli článek Raifaisen bánk, který má podobné zaměření? Další informační článek - Internetbanking PS.


Novinky z celého internetu