Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Slovenská sporiteľňa Internetové bankovníctvo

Internetové bankovníctvo je služba, ktorá klientom umožňuje pracovať so svojím účtom kedykoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vďaka internetovému bankovníctvu ušetria zákazníkov banky veľa času, ktorú by museli tráviť cestovaním k pobočke a následným vybavovaním požiadaviek. Pomocou internetového bankovníctva môžu klienti jednoducho a rýchlo zadávať príkazy k úhrade na tuzemskej alebo zahraničnej účty, trvalé príkazy, inkasá alebo si treba dobiť kredit.

Internetové bankovníctvo od Slovenská sporiteľne sa nazýva Servis 24. Tento produkt slúži na online ovládanie vašich služieb, ktoré máte u Českej sporiteľne požičané. Službu môžu využívať ako súkromné osoby aj podnikatelia a firmy.

Prístup k internetovému bankovému účtu máte neobmedzene z ktoréhokoľvek miesta v SR i zahraničí. Stačí sa len pripojiť na internet. Pomocou online služby Servis 24 si môžete dojednať napríklad vopred schválený spotrebiteľský úver, kontokorentný úver alebo múdru kartu. Môžete si dobíjať Twist alebo O2 karty. Samozrejme okrem týchto služieb môžete tiež ako u každého iného elektronické bankovníctvo zadávať bankové príkazy k najrôznejším platbám. Bankové príkazy sa väčšinou potvrdzujú kódom, ktorý vám príde vo forme sms správy na váš mobilný telefón. Okrem tohto spôsobu zabezpečenia má internetové bankovníctvo aj ďalšie spôsoby, ako ochrániť svojich klientov. Pri prihlásení musia klienti zadávať svoje unikátne užívateľské číslo a heslo, popr. klientský certifikát.

Všetky dôležité funkcie sa potvrdzujú pomocou autorizačný SMS, ktorý sa u klientov stáva čoraz viac obľúbenejšie.

Už jste přečetli článek Česká spořitelna, který má podobné zaměření? Další informační článek - Česká národná banka.


Novinky z celého internetu