Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Slovenská sporiteľňa pôžičky

Pre všetkých klientov , ktorí potrebujú zohnať peniaze a nezostáva im nič iné, než si vziať úver, má Slovenská sporiteľňa v ponuke pôžičky - či už sú to kontokorent, kreditné karty alebo spotrebiteľské úvery. Najobľúbenejšie úverový produkt Českej Sporiteľne sa nazýva jednoducho Pôžička. Tento úver je určený všetkým občanom starším ako 18 rokov, alebo cudzincom s povolením na trvalý pobyt. Pomocou tejto pôžičky si môžete požičať až 500 tisíc korún , bez toho, aby ste museli preukazovať účelovosť pôžičky. Ak vám banka pôžičku schváli, budú vám peniaze prevedené na účet alebo vyplatené v hotovosti. Pôžičku môžete získať v plnej výške a nie je potreba mať ručiteľa, alebo ručiť nehnuteľnosťou.

Pôžičku si môžete vybaviť už na prvé stretnutie na pobočke, nastavíte si tam dobu splatnosti podľa toho ako vám bude vyhovovať. Od banky máte garantovanú nemení výšku úrokovej sadzby počas celej doby splácania pôžičky. Ak sa obávate, že by ste pôžičku nezvládali splatiť, môžete sa poistiť pre prípad, že by ste nemohli pravidelne splácať. K uzavretiu úverovej zmluvy vám postačí len doklad o totožnosť (napr. občiansky alebo vodičský preukaz). K pôžičke sa musí dokazovať, že má klient pravidelné príjmy, aby sa banka ubezpečila, že bude schopný pôžičku splácať. Príjmy sa dokazujú potvrdením od zamestnávateľa. V prípade, že má žiadateľ o pôžičku príjmy z podnikania, dokazuje svoje príjmy daňovým priznaním, dokladom o zaplatenej dani a doklady preukazujúce oprávnene podnikať.

Okrem produktu Pôžičku má Slovenská Sporiteľňa v ponuke aj ďalšie služby, vďaka ktorým si klienti môžu požičať peniaze. Jedným z nich je kontokorent k sporožíro, ktorý môže narásť až do výšky dve sto tisíc.

Ďalej ponúka Slovenská sporiteľňa hotovostný úver pre fyzické osoby od 18 rokov. Minimálna výška úveru je 30 tisíc, horný strop nie je obmedzený. Tento úver je neúčelový, slúži na financovanie súkromných potrieb. Ďalší úverový produkt je spotrebiteľský úver. Tieto účelové pôžičky sú určené pre plnoleté klientov Slovenskej sporiteľne, minimálna výška pôžičky je 100 tisíc korún. Posledným typom pôžičky je hypotéka v hotovosti, ktorá sa od ostatných pôžičiek líši tým, že sa klient zaručuje nehnuteľností.

Zkuste další článek, třeba Slovenská sporiteľňa Internetové bankovníctvo, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Česká spořitelna.


Novinky z celého internetu