Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Unicredit Bank

Unicredit Bank Unicredit Bank patrí medzi silné a veľké banky strednej Európy. Táto banka sa u nás objavila v roku 2007, vznikla spojením vtedajší HVB bánk a Živnostenskej banky. Pre súkromnú klientelu ponúka široké služby v rámci privátneho bankovníctva, cenných papierov, kreditných kariet a hypoték.

Unicredit mám pripravené produkty ako pre občanov aj pre podnikatelia, menšie firmy, firmy a verejný sektor a tiež pre pracujúce v slobodných povolaniach. Každá zo skupín môže využiť rôznorodých služieb a finančných produktov, ktoré má Unicredit Bank v ponuke.

Ak hľadáte vhodný bankový účet , môžete si vybrať zo siedmich druhov kont. Vďaka týmto možnostiam si nastavíte ten najvýhodnejší účet, podľa toho aké služby používate a ako často s účtom pracujete. Výhoda Unicredit Bank je, že sa si môžete svoj bankový účet založiť aj online a nemusíte tak navštevovať pobočku banky.

Ak vám chýbajú finančné prostriedky a potrebujete si požičať , môžete si vybrať z niekoľkých úverov, podľa toho na aké účely budete pôžičku potrebovať. Veľmi obľúbený je klasický spotrebiteľský úver, ktorý môžete mať buď účelovo alebo neúčelové. V oboch prípadoch sú hranice výšky úverov nastavené rovnako, líšia sa spôsobom, ako sa financie čerpajú.

Ak vám financie nechýba ale skôr máte ešte voľné peňažné prostriedky, využijete investície a vklady. Môžete investovať napríklad do dlhopisov, do podielových fondov na kapitálových trhoch alebo si vybrať z vhodných sporivých a vkladových produktov.

Ak potrebujete platiť svojim účtom aj inak než príkazom na pobočke alebo v internetovom bankovníctve, budú vás najskôr zaujímať platobnej karty. U Unicredit bank si môžete zriadiť ako debetné karty, tak kreditné karty. Ku kartám je aj možnosť využívať služby Cash Back, čo znamená, že môžete pri platbe kartou u obchodníka vybrať hotovosť.

Už jste přečetli článek Oberbank AG, který má podobné zaměření? Další informační článek - LBBW bánk cz a. s..


Novinky z celého internetu