Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Unicreditbank pôžičky

Unicreditbank půjčky Unicreditbank patrí medzi známe banky na našom finančnom trhu a je samozrejmosťou, že medzi jej bankové produkty patria aj pôžičky. Pôžičku v tejto banke si môžete vybrať v rôznych podobách, či už ide o klasický spotrebiteľský úver, hypotéku, kontokorent, študentskú pôžičku alebo kreditnú kartu.

Najčastejšie využívané pôžičky sú práve cez spotrebiteľský úver. Tento typ úverov sa ešte rozdeľuje na niekoľko druhov a to účelový, neúčelový, individual a obratový . Ak si plánujete požičať sumu vyššiu ako tristo tisíc korún, využijete úver individual , ktorý ponúka pôžičku až do jedného milióna korún. U všetkých spotrebiteľských úverov majú zákazníci banky garantovaný pevný úrok. Splatnosť úverov je od jedného roka do niekoľkých rokov, záleží na výške pôžičky. Ak nemôžete dokazovať vaše pravidelné príjmy, bude pre vás vhodný úver obratový. Tento úver je neúčelový, klienti môžu požičané peniaze využiť na čokoľvek. K úveru nepotrebujete ručenie nehnuteľnosťou alebo niekoho, kto sa za vás zaručí.

Maximálna čiastka , ktorú si môžete požičať je však 200 tisíc korún. Okrem spotrebiteľského úveru si klienti môžu požičať peniaze aj pomocou hypotéky. Typy hypoték sa líšia podľa toho, či klienti použijú peniaze na bývanie alebo na financovanie niečoho iného. Hypotéky sa od klasických úverov líši tým, že klient musí ručiť nehnuteľnosťou.

Ak radšej čerpáte úver nepravidelne na rôzne nečakané situácie, môžete si k vášmu bankovému kontu pridať službu kontokorent, ktorá vám na vašom účte vytvorí rezervy, z ktorých môžete čerpať .

Pre študentov, ktorí si potrebujú zabezpečiť počas štúdia financovanie študijných výdavkov, má Unicredit Bank pripravené študentské pôžičky až do výšky sto päťdesiatich tisíc korún.

Úver je zabezpečený treťou osobou , alebo založením termínovaného vkladu.Studenti si môžu svoje splátky odložiť o niekoľko mesiacov a môžu platiť len pravidelné splátky na úroky. Je tu tiež predĺžiť doba splatnosti s maximálnou výškou desať rokov.

Zkuste další článek, třeba Unicredit Bank, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Oberbank AG.


Novinky z celého internetu