Potrebujete peniaze? Skúste pôžičky pre všetkých.

Hlavne menu

Banky slovenska

Obľúbené

Obľúbené

Ušetrite vysoké náklady na mzdovú účtovníčku vďaka využitiu externého spracovanie miezd od odborníkov zo spoločnosti Vema.


Volksbank CZ

Volksbank CZ História spoločnosti Volksbank CZ sa začala písať v roku 1993, kedy na českom trhu začala táto banka pôsobiť pod krídlami rakúskej spoločnosti Volksbank AG. Celkovo má skupina Volksbank zastúpenie v 9 krajinách po celej Európe. Filozofiou Volksbank CZ je ponúkať každému zákazníkovi čo najväčšiu možnosť výberu a tak sa táto banka zameriava na poskytovanie špecifických a individuálnych ponúk.

Volksbank CZ ponúka niekoľko typov účtov , či už bežné účty či špeciálne účty pre podnikateľov a tiež mladých ľudí. Do poslednej skupiny patria dva ponúkané účty a to účet Rybička, ktorý je určený deťom do pätnástich rokov a ponúka im možnosť spoznať svet bankových účtov a vyskúšať si používanie vlastného účtu a vlastné platobné karty. Druhým účtom v tejto skupine je účet FREE, ktorý je určený študentom od 15 do 30 rokov a jeho zriadenie a vedenie je úplne zadarmo. Možno k nemu kúpiť aj cestovné poistenie a kontokorent do výšky 20 000 Sk. Podnikatelia môžu vyberať z niekoľkých variant, ak sa neuspokojí so základným podnikateľským účtom, majú k dispozície tiež špeciálne EXPERT konto určené pre potreby malých a stredných firiem. Aj v kategórii osobných účtov možno vyberať z niekoľkých variantov.

Ceny za vedenie týchto účtov sa pohybujú od 40 Sk mesačne až po 200 Kč mesačne. Samozrejmosťou je u Volksbank CZ aj poskytovanie úverov a hypoték, či už ide o investičné či spotrebiteľský úver. Neodmysliteľnou súčasťou služieb Volksbank CZ je tiež internetové bankovníctvo . To umožňuje zákazníkom spravovať svoj účet priamo z pohodlia domova a šetrí nielen čas ale aj peniaze, pretože operácie vykonávané cez internetbanking sú lacnejšie ako operácie na prepážke.

Další příspěvek Unicreditbank pôžičky ze stejné kategorie. Další informační článek - Unicredit Bank.


Novinky z celého internetu